zdjęcie prezentuje ekskluzywne wnętrze w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicy Katowic

Apartament w okolicy Katowic

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 76 m2 mieszczący się na IV piętrze, w 4-piętrowym budynku, w okolicy Katowic za cenę 215 000 zł. Cena do negocjacji.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Apartament wraz z przynależną piwnicą. Apartament przeszedł kapitalny remont, w trakcie którego wykonano następujące prace: na ścianach położono gładzie, na podłogach panele i częściowo kafelki, łazienkę wykafelkowano z kabiną prysznicową, a kuchnię wyposażono w sprzęt AGD i zabudowę.

Apartament znajduje się w budynku, przed którym jest wiele miejsc parkingowych. Blisko stąd do szkoły, przedszkola, licznych sklepów, przystanków kzk gop. Idealne połączenie komunikacyjne z sąsiednimi miastami, do centrum Katowic 10 min samochodem. Czynsz wynosi 850 zł (z zaliczkami na wodę, co, śmieci oraz ubezpieczenie mieszkania). Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. (120-11615)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 30-01-2017
Print Friendly, PDF & Email