zdjęcie przedstawia salon z kominkiem w luksusowym apartamencie na sprzedaż w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego

Apartament w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 97,99 m2 (4 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie) za cenę 240 000 zł.
Apartament dedykowany osobom, które szukają przede wszystkim dużej przestrzeni. Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc

Apartament w wysokim standardzie (okna PCV, ogrzewanie własne c.o, deski drewniane, cyklinowane, płytki ceramiczne). Apartament wraz z dwoma piwnicami.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Mając na uwadze bezpieczeństwo transakcji dla obu stron, zgłaszający może zawrzeć z pośrednikiem umowę pośrednictwa kupna apartamentu na zasadach i warunkach w niej określonych, zlecając pośrednictwo zakupu wskazanej lub innej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. (130-2101)

Kontakt:
e-mail: marmajewska@wgn.pl
Tel. +48 694 516 563

Data publikacji: 02-11-2016
Print Friendly, PDF & Email