na zdjęciu salon w apartamencie na sprzedaż w okolicy Zielonej Góry

Apartament w okolicach Zielonej Góry

Luksusowy apartament do sprzedaży (2 pokoje) o powierzchni 52 m2 położony na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w okolicach Zielonej Góry (woj. lubuskie) za cenę 110 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament bardzo atrakcyjny, przestronny po generalnym remoncie.
Rozkład pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Apartament do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli, nie wymaga wkładu własnego. Apartament w wysokim standardzie – w pokojach na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota. Nowe okna pcv, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Apartament do sprzedaży wraz z wyposażoną kuchnią, szafą wnękową w korytarzu oraz wyposażoną łazienką. Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni około 5 m2. Czynsz i opłaty, tylko około 450 zł bez energii elektrycznej.

Apartament w doskonałej lokalizacji – spokojna i cicha okolica, mili sąsiedzi, w pobliżu przedszkole, gimnazjum, plac zabaw, sklepy.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1024)

Kontakt:
Tel. +48 533 306 812
e-mail: z.romanowski@wgn.pl

Data publikacji: 26-06-2016
Print Friendly, PDF & Email