na zdjęciu salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w okolicach Żagania

Apartament w okolicach Żagania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 92 m2 (4 pokoje) mieszczący się na pierwszym piętrze kamienicy, w okolicach Żagania (woj. lubuskie) za cenę 139 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.
Wśród największych zalet apartamentu wyliczyć można luksusowe wnętrze, najlepszego sortu materiały wykończeniowe, atrakcyjną cenę, kominek w salonie, kuchnię oraz garaż w cenie apartamentu, a także znakomitą lokalizacją i bliskość terenów zielonych.

Rozkład pokoi w apartamencie przedstawia się jak poniżej:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– balkon

Apartament w naprawdę wysokim standardzie – w pokojach na podłodze deski i panele, w kuchni panele i terakota na ścianie. Wszystkie meble kuchenne ze sprzętem np. zmywarką zostają w cenie apartamentu, w łazience na podłodze i ścianach terakota.

Apartament przeszedł kapitalny remont, w trakcie którego wymieniono instalacje elektryczną, hydrauliczną i grzewczą. Kolejną zaletą apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja. Blisko pełna infrastruktura: szkoła, sklep, park, miejsce do wypoczynku. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na oglądanie apartamentu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1229)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl
Tel. +48 533 306 811

Data publikacji: 31-01-2017
Print Friendly, PDF & Email