zdjęcie przedstawia luksusowy salon w apartamencie do wynajęcia w okolicach Wrocławia

Apartament w okolicach Wrocławia na wynajem

Wrocław, apartament do wynajęcia o powierzchni 62,40 m2 (3 pokoje) mieszczący się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1981 roku, w okolicach Wrocławia za cenę 1 350 zł/m-c.
Apartament przeszedł generalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną, położono nowe panele, wykonano gładzie na ścianach, nowe życie dostały również łazienka i wc.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

W salonie apartamentu znajduje się bio kominek. Ponadto w salonie znajduje się narożnik, stolik kawowy, meblościanka pod RTV oraz stół z 4 krzesłami. Jeden z pokoi jest niewyposażony, w drugim natomiast pozostaje łóżko oraz dwie szafy. Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym oraz szafki wolno stojące.

Apartament wraz z przynależną piwnicą. Znakomita lokalizacja – apartament znajduje się blisko pełnej infrastruktury, takiej jak sklepy, bar, przedszkole, szkoła, przystanek komunikacji miejskiej. Przy wynajmie apartamentu należy uiścić kaucję w wysokości 2 000 złotych. Apartament jest zadbany i nie wymaga od przyszłych wynajmujących ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów finansowych. Przy konieczności finansowania zakupu apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-396)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Data publikacji: 05-02-2017
Print Friendly, PDF & Email