zdjęcie przedstawia luksusowe wnętrze apartamentu do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Apartament w okolicach Wrocławia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 63,80 m2 położony na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w okolicach Wrocławia za cenę 260 000 zł.
Apartament bardzo jasny i ciepły. Posiada dużą ilość okien, co sprawia, że apartament jest dodatkowo przyjemnie nasłoneczniony.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– korytarz
– łazienka
– balkon

Apartament z szafą typu komandor w przedpokoju. Apartament posiada co prawda wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego – kuchenka gazowa, lodówka, zmywarka czy pralka, jednak można zdecydować się na stworzenie jednolitego aneksu typowo pod zabudowę. Zakup wyposażenia apartamentu, które jest widoczne na zdjęciach jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu. Wbudowana zabudowa oczywiście w cenie. Kierunek mieszkania wschodnio- południowy.

Miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców pod blokiem, stanowią odizolowaną przestrzeń. Są przeznaczone typowo dla właścicieli apartamentów.

Apartament jest zadbany, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowy do zamieszkania (po lekkim odświeżeniu) przez nowego właściciela.

Apartament w świetnej lokalizacji – centrum. Koszty eksploatacji: czynsz 180 zł (woda, winda, fundusz remontowy, śmieci) do tego pozostaje prąd wg zużycia i ogrzewanie- miejskie gazowe oraz podatek od nieruchomości. Zapraszam na prezentację.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-356)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 65 526 58 41
Tel. +48 534 811 140
e-mail: a.borkowska@wgn.pl

Data publikacji: 13-05-2016
Print Friendly, PDF & Email