na zdjęciu komfortowo urządzony aneks kuchenny wraz z fragmentem salonuw apartamencie do sprzedaży w okolicach Warszawy

Apartament w okolicach Warszawy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 61 m2 (2 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 2010 roku, w okolicach Warszawy za cenę 330 000 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów w rewelacyjnej lokalizacji, tuż obok spacerowego deptaka. Nieopodal sklepy, restauracje, banki, przychodnia, poczta, szkoły, przedszkola.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie prezentuje się następująco: salon + sypialnia + garderoba + łazienka + hall + balkon.

Apartament w wysokim standardzie wykończony przy użyciu najlepszej jakości materiałów: deska barlinecka, gres polerowany, glazura Maciej Zień. Elegancki apartament o niespotykanie gustownym wnętrzu Polecam. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe.

Apartament ogrzewany za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. Kamienica wybudowana z cegły, ocieplona, otynkowana. Czysta, zadbana klatka schodowa. Apartament świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność gospodarczą na wynajem. Zapraszam do oglądania apartamentu.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-250)

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Data publikacji: 02-01-2017
Print Friendly, PDF & Email