na zdjęciu luksusowy apartament w okolicach Ełku do sprzedaży

Apartament w okolicach Ełku

Luksusowy apartament do sprzedaży (3 pokoje) o powierzchni 80,65 m2 położony na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku, w okolicach Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 265 000 zł.
Apartament słoneczny, o wysokim standardzie wykończenia i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Apartament idealny dla osób ceniących sobie komfort wygodnego mieszkania i nie chcących ponosić dodatkowych kosztów związanych z remontem i wyposażeniem.

Apartament składa się z:
– kuchni
– salonu
– 2 sypialń
– łazienki z wc
– garderoby
– przedpokoju.

Ściany apartamentu szpachlowane, malowane, glazura nowego typu położona w kuchni oraz łazienkach. Na podłogach apartamentu panele, a w łazienkach i kuchni terakota. W cenie apartamentu zabudowa kuchni ze sprzętem AGD (piekarnik, płyta ceramiczna, zmywarka) oraz szafa w zabudowie stałej w pokoju.

Apartament z piwnicą o powierzchni 16,60 m2. Teren wokół budynku ogrodzony z bramą wjazdową z miejscami postojowymi, przy bloku plac zabaw i nasadzenia drzew. Dodatkowym atutem apartamentu jest niski czynsz (ok. 380 zł z c.o., funduszem remontowym i wodą). Położenie osiedla sprzyja spokojnemu mieszkaniu i wypoczynku na obrzeżach miasta, korzystając z uroków otaczającej natury. (032-3158)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 298 904
e-mail: koter@wgn.pl

Data publikacji: 15-03-2016
Print Friendly, PDF & Email