zdjęcie przedstawia nowoczesny apartament na sprzedaż w Lublinie

Apartament w Lublinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 62,10 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Wrotków, w Lublinie za cenę 370 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament ustawny, słoneczny i nowocześnie wykończony.

W skład apartamentu wchodzą:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Do apartamentu przynależy duża piwnica. W 2015 roku przeprowadzono w apartamencie remont, wystrój jest bardzo pomysłowy, wykonany z troską o każdy detal. Apartament znajduje się w bardzo ciekawej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum i do innych dzielnic. Osiedle wokół jest bardzo dobrze zorganizowane w pobliżu znajdują się: markety, apteka, przedszkole, szkoła, przystanki autobusowe, plac zabaw.

Stan techniczny budynku oceniany jako bardzo dobry. Powierzchnia: 62,1 m2. Ocieplenie: tak. Ogrzewanie: Gazowe. Czynsz: 200zł/mc. Okna: PCV. Kierunek okien: wschód, zachód. Liczba pokoi: 3. Łazienki: łazienka z wanną. Miejsca parkingowe: miejsca parkingowe koło bloku. Dostępne media: gaz ziemny, prąd, woda, telefon, internet. Okolica: cicha, spokojna, sklepy, market, lokale usługowe, przystanki MPK, apteka, szkoły, przedszkole, plac zabaw, kościół. (160-332)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 727 924 694
e-mail: a.kabus@wgn.pl

Data publikacji: 07-03-2016
Print Friendly, PDF & Email