zdjęcie przedstawia wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Lubinie

Apartament w Lubinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 69 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w Lubinie (woj. dolnośląskie) za cenę 215 000 zł.
Apartament w wysokim standardzie – nie wymaga większego wkładu finansowego. Apartament nie zamieszkały, dostępny po finalizacji transakcji. Cena do negocjacji. Apartament do sprzedaży, ale z opcją zamiany na mniejsze mieszkanie 2-pokojowe do 45 m2. Do II piętra w bloku IV piętrowym; w wieżowcu (piętro bez znaczenia).

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Apartament na sprzedaż wraz z meblami kuchennymi w zabudowie ze sprzętem AGD (kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, okap, zmywarka, mikrofalówka) oraz 2 dużymi szafami Komandora w przedpokoju. Apartament z wymienionymi, nowymi wszystkimi instalacjami, oknami PCV, podwieszanymi sufitami oraz nowymi drzwiami zewnętrznymi. Na podłodze w bardzo dobrym stanie parkiet i terakota; na ścianach – gładzie.

Do ceny wynajmu apartamentu należy doliczyć czynsz, w którego skład wchodzi centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, zaliczka na wodę, oraz media według zużycia (prąd, gaz, wywóz nieczystości).

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej. (094-930)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227

Data publikacji: 13-09-2016
Print Friendly, PDF & Email