zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w Lubinie

Apartament w Lubinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 55,90 m2 (2 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Lubinie (woj. dolnośląskie) za cenę 210 000 zł.
Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju
– balkonu

Apartament w wysokim standardzie – kuchnia z meblami w zabudowie ze sprzętem AGD, na podłodze panele, płytki na wysokim połysk; na ścianach gładzie, tapeta szklana oraz kamień ozdobny, w przedpokoju spora szafa Komandora. Okna i parapety PCV, rolety wewnętrzne. W apartamencie wstawiono nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Nowe są także wszystkie instalacje. Ekspozycja okien w apartamencie na wschód-zachód.

Apartament na sprzedaż z pełnym wyposażeniem oprócz pokoju dziecinnego i sprzętu RTV.

Ogrzewanie miejskie. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację apartamentu, szczegółowe informacje w biurze.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-960)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227

Data publikacji: 21-10-2016
Print Friendly, PDF & Email