na zdjęciu ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Łodzi

Apartament w Łodzi

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 59,40 m2 (3 pokoje) znajdujący się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Łodzi za cenę 242 000 zł.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– pokój kąpielowy z wc
– przedpokój

Apartament o niezwykle oryginalnym wnętrzu, nietypowym, ale bardzo słonecznym i przestronnym. Okna nowe drewniane, nowe drzwi wewnętrzne. Apartament do sprzedaży ma w kuchni wydzieloną część jadalną, z zabudową meblową na wyposażeniu, z lodówko-zamrażarką, zmywarką, płytą kuchenną i piekarnikiem; na podłodze terakota, na ścianach gładź i glazura. Natomiast w salonie apartamentu na podłodze położone panele, na ścianach – gładź, zabudowa meblowa na wyposażeniu.

Apartament ekonomiczny w utrzymaniu: opłaty eksploatacyjne wynoszą zaledwie ok. 310 zł z wliczoną w to m.in. opłatą za ogrzewanie. Wszystkie media w apartamencie z sieci miejskiej. Ogrzewanie nieopomiarowane, na wodę są liczniki.

Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji na terenie monitorowanego osiedla. Punkt dobrze skomunikowany z centrum. Wokół dużo zieleni. Blisko apartamentu sklepy spożywcze, pizzeria, sala zabaw dla dzieci, poczta, dyskonty spożywcze znanych marek. (122-1539)

Kontakt:
Tel. +48 882 128 098

Data publikacji: 25-01-2017
Print Friendly, PDF & Email