widok na salon w apartamencie do sprzedaży w Lesznie

Apartament w Lesznie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 75,24 m2 (3 pokoje) znajdujący się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Lesznie (woj. wielkopolskie) za cenę 389 000 zł.
Apartament o wysokim standardzie, bardzo przestronny. Do apartamentu przynależy garaż i kotłownia pełniąca równocześnie funkcję pralni/pomieszczenia gospodarczego.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– hall
– łazienka z wc
– garaż
– kotłownia
– balkon

Apartament z niezwykle oryginalnym i wykonanym z pieczołowitością oświetleniem. Podwyższone sufity oraz wyeksponowanie belek sufitowych to kolejne przykuwające uwagę i oko detale. Kuchnia w apartamencie całkowicie umeblowana i wyposażona w jednym, stonowanym stylu. Komfort użytkowania apartamentu podnosi zainstalowane w w całej łazience, na klatce schodowej i w korytarzu ogrzewanie podłogowe.

Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów – drewniane drzwi wejściowe i wewnętrzne, panele podłogowe bielone, gładź gipsowa, kolory ścian białe z listwami przypodłogowymi białymi, łazienka płytki.

Korzystna lokalizacja – wokół zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. Otoczenie ocenia się jako korzystne, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura społeczna – taka jak sklepy, szkoła, przedszkole, kościół. Dojazd do apartamentu drogę publiczną. Zapraszam na prezentację apartamentu.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup apartamentu. Kupujący nie płaci prowizji do biura. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-407)

Kontakt:
e-mail: a.borkowska@wgn.pl
tel. +48 534 811 140

Data publikacji: 09-10-2016
Print Friendly, PDF & Email