zdjęcie prezentuje komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy na sprzedaż

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 405 000 złotych. Apartament liczy gigantyczne 104 metry kwadratowe powierzchni. Pierwsze piętro. Cztery pokoje.
Budynek willowy o jednej kondygnacji. Apartament dedykowany wymagającym klientom poszukującym luksusu i komfortu. Do apartamentu przynależy dodatkowy lokal o powierzchni 24 m2 oraz powierzchnia strychowa. Apartament po remoncie, w trakcie którego wymieniono wszystkie instalacje. Apartament ogrzewany elektrycznie oraz za pomocą kominka, który rozprowadza ciepło do każdego z pomieszczeń. Kolejną zaletą apartamentu jest możliwość dokupienia za 25 000 złotych murowanego garażu na ogrodzonej posesji.

Apartament olśniewa swoim komfortem i luksusem już od pierwszego przekroczenia progu. Wnętrze jest wykończone w najlepszej jakości materiałach, bardzo zadbane i nasłonecznione. Ponadto apartament znajduje się w prestiżowej, elitarnej, atrakcyjnej okolicy z dużą ilośćią zieleni.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + przedpokój + wc + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsza propozycja sprzedaży apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wizualizacje mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. (156-3857)

Kontakt:
e-mail: b.kasiuk@wgn.pl
Tel. +48 530 150 003

Data publikacji: 15-03-2017
Print Friendly, PDF & Email