zdjęcie przedstawia wizualizację z przykładową aranżacją wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 58,20 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) z cenę 203 700 zł.
Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– 2 sypialni
– kuchni
– łazienki
– wc
– przedpokoju

Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się nieopodal przedszkola, szkoły, dyskontów spożywczych znanych marek, kościoła i szpitala. Apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem w piwnicy oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym (osobno płatne).

Do atutów apartamentu w pierwszej kolejności warto zaliczyć: słoneczne, jasne wnętrze, duży balkon, wyjście bezpośrednio na dziedziniec do dyspozycji wszystkich lokatorów, wyposażony w strefy relaksu oraz enklawy zieleni – świetne miejsce dla dzieci jak i seniorów. Możliwość przyjęcia innego apartamentu domu lub mieszkania w rozliczeniu. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-1278)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 03-01-2017
Print Friendly, PDF & Email