zdjęcie prezentuje wizualizację przykładowej aranżacji luksusowego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 55,90 m2 (2 pokoje) znajdujący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 195 650 zł.
Apartament 2-poziomowy składający się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salonu
– balkonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju
– antresoli

Rozpoczęła się już sprzedaż kolejnego etapu tego osiedla. Dwie klatki posiadają już wszystkie odbiory, kolejne w przyszłych tygodniach. Na tym etapie budowy można dokonać wielu zmian architektonicznych bez dodatkowych opłat.

Apartament można nabyć wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz pomieszczeniem w piwnicy (oba za dopłatą).

Do największych atutów apartamentu zaliczyć należy: nowoczesny i przyjazny układ pomieszczeń, jasne wnętrze, widokowy balkon, wyjście bezpośrednio na dziedziniec, nowoczesne kotły gazowe, które gwarantują bardzo niski koszt ogrzewania oraz znakomitą lokalizację blisko szpitala, kościoła, dyskontów spożywczych, szkoły i przedszkola.

Apartament do sprzedaży za gotówkę, ale można także część sumy uregulować za pomocą innego apartamentu, domu albo mieszkania w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty.

Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1297)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 01-01-2017
Print Friendly, PDF & Email