zdjęcie przedstawia wizualizację z przykładową aranżacją wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 50,30 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 176 050 zł.
Rozkład pomieszczeń i pokoi w apartamencie:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Możliwość dokupienia wraz z apartamentem miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz pomieszczenia w piwnicy. Zalety apartamentu to przede wszystkim: duże nasłonecznienie, ponad standardowa wielkość balkonu, , wyjście bezpośrednio na dziedziniec, nowoczesne kotły gazowe, co gwarantuje bardzo niski koszt ogrzewania, nowoczesny i przyjazny rozkład, dziedziniec-patio do dyspozycji wszystkich lokatorów, wyposażony w strefy relaksu oraz enklawy zieleni – świetne miejsce dla dzieci jak i seniorów.

Apartament do sprzedaży z możliwością zamiany go na inny apartament, dom lub mieszkanie w rozliczeniu. Masz apartament dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1285)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 04-01-2017
Print Friendly, PDF & Email