na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 58,40 m2 (2 pokoje) położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 204 400 zł.
Apartament do sprzedaży za gotówkę, ale istnieje możliwość alternatywnego rozliczenia, a mianowicie przyjęcia innego apartamentu, domu lub mieszkania. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty.

Apartament składa się z 2 poziomów:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– antresola

Wraz z apartamentem można kupić pomieszczenie w piwnicy oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym (oczywiście za dopłatą). Apartament jest jasny, słoneczne, przestronny. Duży balkon jest także niewątpliwym atutem. Podobnie jak nowoczesny i przyjazny rozkład pokoi i pomieszczeń.

Apartament mieści się w prestiżowej lokalizacji – nieopodal znajduje się szpital, kościół, dyskonty spożywcze, szkoły i przedszkola. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1303)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 04-01-2017
Print Friendly, PDF & Email