zdjęcie prezentuje wizualizację z przykładową aranżacją wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 41,60 m2 (2 pokoje) mieszczący się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 145 600 zł.
Rozkład pomieszczeń w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się blisko szpitala, kościoła, sklepów i dyskontów spożywczych, szkoły oraz przedszkola. Apartament do sprzedaży wraz z opcją dokupienia pomieszczenia w piwnicy oraz miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Jakie są najważniejsze atuty tego apartamentu? To przede wszystkim duże nasłonecznienie, ponadstandardowa wielkość balkonu, podjazdy dla niepełnosprawnych, wyjście na dziedziniec, nowoczesne kotły gazowe, co gwarantuje bardzo niski koszt ogrzewania, nowoczesny i przyjazny rozkład, dziedziniec-patio do dyspozycji wszystkich lokatorów, wyposażony w strefy relaksu oraz enklawy zieleni – świetne miejsce dla dzieci jak i seniorów.

Apartament do sprzedaży z możliwością przyjęcia innego apartamentu, domu lub mieszkania w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-1271)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 07-01-2017
Print Friendly, PDF & Email