zdjęcie prezentuje wizualizację z przykładową aranżacją wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 44,40 m2 (2 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 155 400 zł.
Luksusowe wnętrze, wysokiej jakości materiały, olbrzymi balkon, nowoczesny rozkład pomieszczeń oraz atrakcyjna lokalizacja to najważniejsze atuty oferowanego apartamentu na sprzedaż.
Apartament składa się z poniższych pomieszczeń i pokoi:
– salon
– przedpokój
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc

Nowi właściciel mogą dokupić miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie w piwnicy za dodatkową opłatą. Prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się w centrum, blisko szpitala, kościoła, dyskontów spożywczych znanych marek, szkoły i przedszkola. Możliwość przyjęcia innego apartamentu, domu lub mieszkania w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na apartament. (146-1294)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 08-01-2017
Print Friendly, PDF & Email