zdjęcie prezentuje wizualizację z przykładową aranżacją wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 46,10 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 161 350 zł.
Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju

Apartament dość słoneczny, jasny i widny. Ładny balkon. W budynku podjazdy dla niepełnosprawnych. Wyjście bezpośrednio na dziedziniec. Nowoczesny rozkład pomieszczeń. Rozpoczęła się sprzedaż kolejnego etapu osiedla. Dwie klatki posiadają już wszystkie odbiory, kolejne w przyszłych tygodniach. Na tym etapie budowy można dokonać wielu zmian architektonicznych bez dodatkowych opłat.

Apartament do sprzedaży z opcją przyjęcia innego apartamentu, domu lub mieszkania w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego apartamentu? Zadzwoń i podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji sprzedaży apartamentu. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1291)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 08-01-2017
Print Friendly, PDF & Email