na zdjęciu salon oraz fragment kuchni w apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o rekordowej powierzchni 146 m2 (4 pokoje) znajdujący się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 429 000 zł.
Apartament dedykowany dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi lub osobie ,która chciałaby mieszkać w zielonej, cichej okolicy a jednocześnie w pobliżu centrum. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Apartament o niecodziennie wysokim standardzie wykończony z najlepszych gatunkowo materiałów. Apartament przestronny, bardzo gustownie zaaranżowany, słoneczny.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– część wypoczynkowa
– gabinet
– 2 balkony
– 2 sypialnie
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– przedpokój
– łazienka z wc

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4611)

Kontakt:
Tel. +48 530 150 005

Data publikacji: 25-12-2016
Print Friendly, PDF & Email