na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 110 m2 (4 pokoje) mieszczący się na III i IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1935 roku, w Centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 355 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– 2 balkony

W salonie nowoczesny bio-kominek. Apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchni oraz sprzętem RTV (w cenie). Apartament z przynależną, dużą piwnicą. Apartament przeszedł kapitalny remont (wymieniono okna, instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, odświeżono ściany, drzwi wejściowe, parapety itp.

Nad bezpieczeństwem domowników czuwa instalacja alarmowa z powiadamianiem na telefon, a także domofon i antywłamaniowe drzwi. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4316)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 19-09-2016
Print Friendly, PDF & Email