na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 63 m2 (3 pokoje) usytuowany na III piętrze, w budynku z 2010 roku, w dzielnicy Zosinek, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 210 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament niezwykle jasny, widny, słoneczny oraz ustawny. Rozkład pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– balkon
– 2 sypialnie
– pokój dziecinny
– przedpokój
– łazienka z wc.

W cenie apartamentu jasna kuchnia z zabudową oraz wyposażeniem (bez lodówki). Nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową i wc. Apartament przeszedł kapitalny remont. Apartament z piwnicą o powierzchni ok. 18 m2.

Ważnym elementem jest lokalizacja – apartament znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, blisko kościoła, terenów zielonych, placu zabaw, przystanków komunikacji miejskiej. Do centrum jest zaledwie 10 minut spacerem

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4296)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 04-09-2016
Print Friendly, PDF & Email