zdjęcie przedstawia wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 78,81 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy, w centrum Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 242 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Kupujący nie płaci prowizji. Apartament niezwykle luksusowy, komfortowy, jasny i słoneczny. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się nieopodal licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, galerii handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze

Zabudowa kuchni w cenie apartamentu. Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni 10,2 m2. Apartament przeszedł kapitalny remont w 2014 roku. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4270)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 16-09-2016
Print Friendly, PDF & Email