zdjęcie przedstawia salon apartamentu na sprzedaż w Krakowie na Starym Kaziemierzu

Apartament w Krakowie

Do sprzedaży luksusowy apartament w jednej z najpiękniejszych lokalizacji – Stary Kazimierz. Apartament ma powierzchnię ok. 54 m2 i składa się z 2 pokoi.
Z okiem piękny widok na panoramę Krakowa i Wawel. Apartament tylko dla wymagających. Apartament położony jest na IV piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Wszystko z najwyższej półki na zamówienie. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W łazienkach kamień naturalny. Kuchnia wraz z kompletnym wyposażeniem AGD. Klima. Pełny monitoring całego obiektu. Okna drewniane. Moskitiery. Meble oraz drzwi na zamówienie wysokiej klasy. Balkon z pięknym widokiem.

W apartamencie rozprowadzonych jest wiele instalacji, jak na przykład alarmowa, telefoniczna, telewizyjna oraz internetowa.

Wideodomofon. Systemowe klucze. Drzwi antywłamaniowe. Cichobieżna winda. Ogród wewnętrzny z fontanną. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł netto. Tylko dla wymagających. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu z pięknym widokiem na panoramę Krakowa i Wawel. Kamienica położona jest w sercu Starego Kazimierza. Od północy Wawel i Stare Miasto, od wschodu Kazimierz, od północy Stare Podgórze a od zachodu Wisła i Dębniki. Stary Kazimierz to rejon tętniący życiem 24 godziny na dobę. Jednakże nieruchomość ta położona jest z zakątku dający poczucie intymności i ciszy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,

a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. (048-3281)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 28-01-2016
Print Friendly, PDF & Email