Apartament w Katowicach, Kostuchna

Na wynajem luksusowy apartament 4-pokojowy o pow. 120 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Kostuchna, w Katowicach za cenę 2 990 zł/m-c.
Nowo oddany budynek. Rozkład bardzo ciekawy architektonicznie.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– jadalnia

– przedpokój

– łazienka

Lokal częściowo umeblowany, zaopatrzony w AGD (lodówka,okap, piec elektryczny, pralka) istnieje możliwość doposażenia mieszkania pod klienta. Duży parking tylko dla mieszkańców. Na terenie posesji wydzielone miejsca na wieczorne grilowania. Zachęcam, bardzo dobra lokalizacja. Wynajmujący może wystawić fakturę VAT. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 3500,00 zł. Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie wgn-silesia.pl w zakładce Regulamin. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy. (120-9316)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 883 907 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 22-03-2015
Print Friendly, PDF & Email