Apartament w Katowicach, Dębowe Tarasy

Na wynajem ekskluzywny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53 m2 położony na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, na prestiżowym, monitorowanym, zamkniętym osiedlu, obok galerii handlowej Silesia City Center, w samym centrum Katowic za cenę 2 199 zł/m-c.
Dużym atutem osiedla jest jego położenie-blisko do autostrady A4 i drogi krajowej nr 86.

Rozkład powierzchni:

salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– łazienka z toaletą

– przedpokój

– balkon.

Do nieruchomości przynależy miejsce parkingowe w cenie 39 zł/msc a także komórka lokatorska. Apartament ma centralne ogrzewanie. Umeblowane o wysokim standardzie. Właściciel może wystawić faktury vat. Koszt najmu 2 199 zł + kaucja 3 000 zł + zaliczka za media wynosi 250 zł (energia elektryczna, woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości). Zapraszam do oglądania. Bez Prowizji od Najemcy. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-9145)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 663 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 30-12-2014
Print Friendly, PDF & Email