zdjęcie przedstawia salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w centrum Katowic

Apartament w Katowicach, Centrum

Luksusowy apartament na sprzedaż (5 pokoi) o powierzchni 105 m2 położony na II piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z początku XX wieku, w Śródmieściu Katowic za cenę 529 000 zł.
Apartament przeszedł generalny remont w marcu 2015 roku. Apartament charakteryzuje się przestronnym, ustawnym wnętrzem wykonanym z niezwykłą starannością i dbałością o detale, z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy. Apartament z pewnością zadowoli każdego wymagającego klienta.

Rozkład pokoi:
– korytarz
– 2 sypialnie
– gabinet
– salon
– łazienka
– kuchnia.

Apartament posiada otwartą, umeblowaną ze smakiem kuchnię wyposażoną w nowy sprzęt (pralka, piekarnik, płyta gazowa, lodówka z zamrażarką). Ogrzewanie gazowe w apartamencie z pieca dwufunkcyjnego z bezpieczną zamkniętą komorą spalania. Apartament bardzo ciepły: roczne zużycie gazu to ok. 2200 zł. Bardzo ekonomiczny w utrzymaniu

Luksusu w apartamencie niewątpliwie dodaje podgrzewana podłoga, drewniane podłogi oraz wykonana na specjalne zamówienie stolarka drzwiowa w pierwotnych wymiarach skrzydeł.

Apartament doskonale zlokalizowany w centrum, w bliskiej odległości węzła „Mikołowska”, umożliwia w ciągu minuty szybki wjazd i wyjazd na autostradę A4 w kierunku Krakowa oraz Wrocławia. Lokalizacja poza śródmiejskimi strefami płatnego parkowania nie stwarza problemu dla zmotoryzowanych.

Apartament oprócz funkcji mieszkalnej świetnie również nadaje się na prywaty gabinet. Doskonały rozkład pomieszczeń umożliwia przeznaczenia na ten cel osobnego pomieszczenia. W sąsiedztwie apartamentu znajduje się gabinet lekarski. W budynku na parterze również lokale handlowe. Spokojne sąsiedztwo. Niewątpliwym atutem apartamentu jest również jego niski czynsz (ok. 290 zł/1 os/, 370 zł/ 2 os.). (120-10439)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 534 401 403
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 03-04-2016
Print Friendly, PDF & Email