na zdjęciu ekskluzywne wnętrze luksuowego apartamentu do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach na wynajem

Katowice, apartament do wynajęcia o powierzchni 30 m2 zlokalizowany na I piętrze, w 13-kondygnacyjnym wieżowcu, w Katowicach (dzielnica Dąbie) za cenę 1 550 zł/m-c.
Dużą zaletą apartamentu jest jego lokalizacja – apartament mieści się na elitarnym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu. blisko Park Chorzowski, pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa i usługowa (przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy, restauracje, korty tenisowe, siłownie, trasy rowerowe). Dogodna lokalizacja gwarantuje świetny dojazd i komunikację z centrum Katowic i innymi miastami. Blisko do centrum Katowic, wszystkich tras wylotowych, w kierunku Warszawy, Krakowa. Bezpośrednio przy budynku znajduje się centrum handlowe Silesia City Center.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– korytarz
– łazienka

Apartament wykończony z najlepszych jakościowo materiałów w bardzo wysokim standardzie. Kaucja zabezpieczająca w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam do oglądania apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11622)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 01-02-2017
Print Friendly, PDF & Email