na zdjęciu nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 40 m2 (2 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach (Piotrowice) za cenę 1 800 zł/m-c.
Wśród najważniejszych zalet apartamentu warto wymienić przede wszystkim najwyższy standard, nowoczesny design, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe oraz prestiżową, nobilitującą lokalizację. Apartament mieści się na terenie strzeżonego, ekskluzywnego osiedla. Wokół piękny krajobraz, dużo zieleni, sklepy, siłownia, basen.

Rozkład pomieszczeń i pokoi w apartamencie: salon + kuchnia + balkon + sypialnia + przedpokój + łazienka.

Apartament do wynajęcia wraz z niezbędnym sprzętem AGD oraz RTV wysokiej klasy. Apartament obecnie przechodzi remont, dzięki czemu wynajmujący będzie pierwsza osoba, jaka w nim zamieszka. Serdecznie zapraszam do oglądania apartamentu. Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie internetowej. Powyższe informacje o apartamencie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11523)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 11-01-2017
Print Friendly, PDF & Email