zdjęcie przedstawia salon oraz jadalnię w apartamencie do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 54,08 m2 (3 pokoje) mieszczący się na IV piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, w Katowicach za cenę 2 000 zł/m-c.
Apartament doskonały do wynajęcia dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi lub managerów wyższego szczebla, ceniących komfort oraz estetykę zamieszkiwanej okolicy. Najemca nie płaci prowizji.

Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– kuchni
– 2 sypialni
– łazienki z wc
– przedpokoju

Apartament niezwykle luksusowy, prestiżowy, doinwestowany w otoczeniu zadbanej, nowoczesnej zabudowy i terenów zielonych. Atrakcyjna lokalizacja – apartament mieści się w pobliżu marketów znanych marek, punktów usługowo-handlowych, sklepów, banków, aptek, przychodni, placów zabaw, żłobków, przedszkoli, szkół oraz przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem apartamentu, dla osób lubiący aktywnie spędzać wolny czas, są będące w okolicy siłownia, basen, a także tereny zielone (Rezerwat Las Murckowski) świetnie nadające się na rodzinne spacery jak i ścieżki rowerowe. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na apartamencie.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1639)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088

Data publikacji: 08-12-2016
Print Friendly, PDF & Email