na zdjęciu ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 60 m2 (3 pokoje) usytuowany na IV piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach za cenę 280 000 zł. Cena do negocjacji.
Do najważniejszych atutów apartamentu warto zaliczyć: ekskluzywne, odremontowane wnętrze, miejsce parkingowe przed budynkiem oraz prestiżową lokalizację. W trakcie prac remontowanych w apartamencie korzystano wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak na przykład tynki gipsowe, kamień ozdobny, polerowany gres, wysokiej klasy panele podłogowe. Dużą zaletą są również wliczone w cenę wszystkie meble oraz sprzęt agd w kuchni wraz z zabudową kuchenną.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon/loggia

Apartament wraz z przynależną piwnicą. Cicha, spokojna okolica, apartament mieści się w bocznej, cichej uliczce. Apartament słoneczny, jasny, widny, wokół dużo zieleni. (Park Kościuszki i Park Zadole). Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-11364)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 10-11-2016
Print Friendly, PDF & Email