zdjęcie przedstawia luksusowe wnętrze w apartamencie w Katowicach do wynajęcia

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 31 m2 (1 pokój) położony na XII piętrze, w 15-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Katowicach, na Osiedlu Tysiąclecia za cenę 1 598 zł/m-c. Tylko u nas. Oferta na wyłączność.
Największe plusy tego apartamentu to niesłychanie wysoki standard, garaż w cenie, duży balkon, nowy budynek oraz ochrona/monitoring.
Rozkład pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Apartament zostanie kompletnie umeblowany i wyposażony w nowe sprzęty (według potrzeby klienta). Istnieje możliwość podłączenia szybkiego internetu i TV. Apartament położony jest w prestiżowej inwestycji z ochroną, monitoringiem, halą garażową, miejscami parkingowymi wyłącznie dla mieszkańców.

Doskonała lokalizacja – blisko wszystkie potrzebne sklepy, usługi. 10 minut spacerem do Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, ZOO, wesołego miasteczka. Idealne połączenia komunikacją miejską (tramwaj, autobus), samochodem (DTŚ, wjazd na autostradę). Zapraszam do oglądania. Apartament wygląda prawie identycznie, jak na wizualizacjach. Na dniach będzie gotowe w 100% do odbioru. Można już oglądać i rezerwować na tym etapie. (120-11108)

Kontakt:
Tel. +48 32 605 08 61

Data publikacji: 06-09-2016
Print Friendly, PDF & Email