na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Jaworznie

Apartament w Jaworznie

Apartament do sprzedaży o powierzchni 103 m2 (3 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Jaworznie (woj. śląskie) za cenę 525 000 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących wysokiego standardu i najlepszych materiałów wykończeniowych.

Apartament w pełni wyposażony, jedyny w swoim rodzaju, gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Do najważniejszych zalet apartamentu należą: prestiżowa lokalizacja, luksusowe wnętrze oraz nowoczesny design.
Rozkład pokoi: 2 sypialnie + salon + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon.

Apartament z przynależnym ogrodem w nowo wybudowanym budynku. Wszystkie instalacje są nowe. Panele na podłogach, gładzie na ścianach, w kuchni na podłodze płytki, w cenie nowe meble w zabudowie ze sprzętem AGD. W łazienkach glazura nowego typu, kabina prysznicowa, wanna. Apartament ma wstawione plastikowe okna. Drzwi wejściowe oraz wewnętrzne wysokiej klasy robione na zamówienie.

Zainteresowanych zakupem apartamentu zapraszamy do kontaktu tylko z naszym biurem dysponujemy wszystkimi dokumentami oraz informacjami na temat w/w apartamentu. Oferta na wyłączność. Apartament jest jasny, dobrze doświetlony i przede wszystkim bardzo przestronny. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (116-2059)

Kontakt:
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 503 024 999

Data publikacji: 29-09-2016
Print Friendly, PDF & Email