na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Jaworznie

Apartament w Jaworznie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 103 m2 (3 pokoje) położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Jaworznie (woj. śląskie) w cenie 555 000 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów.

Apartament wykończony „pod klucz”, w pełni wyposażony, gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Największe atuty apartamentu to bez wątpienia jego luksusowe wykończenie oraz prestiżowa lokalizacja (w kameralnym miejscu, obok lasu, na prywatnym osiedlu).

Apartament składa się z: salonu + 2 sypialni + kuchni + łazienki + wc + przedpokoju + balkonu. Do apartamentu przynależy piękny ogród. Apartament urządzony w najwyższym standardzie, z materiałów najwyższej klasy. Nowe instalacje.

Zainteresowanych zakupem apartamentu zapraszamy do kontaktu tylko z naszym biurem. Dysponujemy wszystkimi dokumentami oraz informacjami na temat w/w apartamentu. Oferta na wyłączność. Apartament jest jasny, dobrze doświetlony i przede wszystkim bardzo przestronny. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (116-2031)

Kontakt:
Tel. +48 503 024 999
Tel. +48 32 745 21 51

Data publikacji: 05-09-2016
Print Friendly, PDF & Email