Apartament w inwestycji Apartamenty Dąbie

Do sprzedaży w inwestycji Apartamenty Dąbie nowy, luksusowy apartament 3-pokojowy. Rekomendujemy luksusową ofertę sprzedaży apartamentów w wysokim standardzie wykończenia. Do każdego apartamentu przynależy jeden lub dwa tarasy oraz balkon lub ogródek.

Duże przeszklenia okien wraz z okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.

Przedmiotowy apartament, to klimatyzowany, trzypokojowy lokal z oddzielną kuchnią, jadalnią połączoną z salonem, łazienką, toaletą oraz przestronnym przedpokojem. Przy pokoju dziennym usytuowano taras o pow. ponad 16m2. Przy jednym z pokoi dodatkowy balkon od strony pd-wsch. Piękne, duże mieszkanie z doświetleniem od strony południowo-zachodniej od strony tarasu.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i WPBM Mój Dom.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust.
Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż , luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano również część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkową antresolą.

Cena sprzedaży: 970811zł

Cena za 1m2: 9350 zł

Powierzchnia: 104m2

Nr oferty: 10-2707

Kontakt: 071/3378421

Data publikacji: 04-11-2013
Print Friendly, PDF & Email