zdjęcie prezentuje salon w apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament w Hiszpanii na sprzedaż

Hiszpania, apartament do sprzedaży za cenę 130 000 euro. Apartament rozciąga się na imponującej powierzchni 75 metrów kwadratowych. Trzy pokoje.
Budynek o dwóch kondygnacjach. Koszty usługi pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Doskonały apartament dla osób, które chciałyby w Hiszpanii jednocześnie mieszkać i pracować. Znajduje się tu bowiem specjalna strefa ekonomiczna z mocno obniżonymi stawkami podatków. Apartament tworzą:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

W swojej ofercie mamy jeszcze wiele innych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii i na wyspach Kanaryjskich. Służymy pomocą i prezentujemy nasze nowe oferty. Współpracujemy z bankami i instytucjami pomagającymi sfinansować zakup apartamentu. Co bardzo ważne – opiekun oferty mówi w języku polskim i jest do Państwa dyspozycji na wyspach Kanaryjskich, zatem nie ma bariery językowej dla osób nie władających językiem hiszpańskim.

Służymy pomocą podczas całego procesu zakupu apartamentu w tym w procesie uzyskania kredytu, wyceny apartamentu, obsługi prawnej, tłumaczeń. Niniejsza propozycja sprzedaży apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2340)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 05-03-2017
Print Friendly, PDF & Email