na zdjęciu luksusowy salon z kominkiem oraz fragment tarasu w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament w Hiszpanii do sprzedaży

Hiszpania, Marbella, apartament do sprzedaży za cenę 139 000 euro. Apartament liczy 69 metrów kwadratowych powierzchni. Pierwsze piętro. Dwa pokoje. Budynek z 1984 roku o trzech kondygnacjach.
Największe zalety tego apartamentu na sprzedaż to cudowna, malownicza lokalizacja, najlepszego sortu materiały wykończeniowe oraz niecodziennie luksusowe wnętrze z klimatzyacją. Co więcej, zakup tego apartamentu jest bardzo opłacalną inwestycją, gdyż można uzyskać zwrot pieniędzy lub mieć dodatkowy dochód, wynajmując apartament.

Apartament znajduje się w prestiżowej okolicy, raptem 400 metrów od najbliższego pola golfowego, 800 metrów od najlepszych plaż, 4 km od szpitala, 35 km od międzynarodowego lotniska etc.
W skład apartamentu wchodzą następujące pomieszczenia:
na PIERWSZYM POZIOMIE: salon + jadalnia + taras + kuchnia + łazienka + przedpokój
na DRUGIM POZIOMIE: sypialnia + łazienka + taras.

Apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli, gdyż jest całkowicie umeblowany i wyposażony. Komfort zamieszkanie zwiększa elegancki kominek w salonie oraz ogrzewanie podłogowe.

Niniejsza propozycja sprzedaży apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-3173)

Kontakt:
Tel. +32 622 72 03

Data publikacji: 06-03-2017
Print Friendly, PDF & Email