Apartament w Gorzowie Wielkopolskim

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 73,6 m2 znajdujący się na parterze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie) za cenę 250 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia w nim działalności gospodarczej.

Dużą zaletą apartamentu jest atrakcyjna lokalizacja blisko ścisłego centrum, luksusowe wnętrze oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. W pokojach na podłogach pergo, nad nimi dwie antresole, okna PCV z roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, ściany szpachlowane i malowane. Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem – w drugim pokoju kominek ozdobny. Łazienka w kafelkach, z wanną narożną z hydromasażem, WC razem, oddzielone ścianką działową. Apartament znajduje się blisko głównych urzędów, banków, poczty i większości krzyżujących się w mieście połączeń komunikacyjnych.

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników są antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Apartament do sprzedaży wraz z 2 szafami w zabudowie wliczonymi już w cenę. Apartament to pełna własność – założona księga wieczysta, bez obciążeń. Apartament do sprzedaży z opcją zamiany na inny 3-, 4-pokojowy apartament.

Apartament wraz z piwnicą o powierzchni 4,7 m2 i miejscem parkingowym za budynkiem. Nr pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 16932. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. (130-1706)

Kontakt:
e-mail: kaak@wgn.pl
Tel. +48 95 739 02 02
Tel. +48 793 081 164

Data publikacji: 10-01-2017
Print Friendly, PDF & Email