zdjęcie przedstawia salon w apartamencie na Mazurach

Apartament w Giżycku, Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż ( 3 pokoje) o powierzchni 76,88 m2 położony na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 303 676 zł.
Apartament znajduje się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu, w ramach którego zaprojektowano dwa funkcjonalne czteropiętrowe budynki wraz z garażem podziemnym. Osiedle jest szczególnie przyjazne dla rodzin z dziećmi, a także dla osób, które cenią komfort i bezpieczeństwo w budynku na ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie dla mieszkańców.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon/taras

Pomiędzy skrzydłami budynku, na dachu zielonym, powstanie reprezentacyjny dziedziniec, a po drugiej stronie budynku ogród z nowoczesnym, certyfikowanym i bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych, eleganckimi ławkami i subtelnym oświetleniem. W otoczeniu budynków znajdą się również nasadzenia zieleni ozdobnej, co sprawi, że apartament na terenie Wilanowskiej 5 będzie prawdziwą przyjemnością.

Przy Wilanowskiej 5 znajdzie się: 56 komfortowych apartamentów z balkonem lub tarasem, windy z poziomu garażu o parametrach dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, garaż podziemny dla samochodów osobowych o łącznej ilości 42 stanowisk (koszt stanowiska – 27 tys. zł), naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie.

Najmocniejszymi punktami apartamentu są na pewno:
– atrakcyjna infrastruktura osiedla
– wysokiej klasy materiały wykończeniowe
– bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych
– bliskość terenów zielonych.
– podziemne miejsca postojowe w hali garażowej dostępne z wind oraz naziemne miejsca postojowe
– podwyższony standard akustyczny

W apartamentowcu działają nowoczesne, cichobieżne windy elektryczne w każdej klatce. Cicha osiedlowa ulica. Codzienne zakupy bez użycia samochodu w sklepie zlokalizowanym bezpośrednio przy budynkach. Bezpieczny, certyfikowany plac zabaw dla dzieci. Konstrukcja budynku umożliwiająca swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni. Komórki lokatorskie o zróżnicowanej powierzchni w cenie apartamentu. Doskonale doświetlone apartamenty. Łatwa dostępność komunikacyjna

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji podjęliśmy współpracę z ponad 25 najlepszymi bankami w ramach finansowania inwestycji. Oferujemy produkty finansowe ponad 25 banków. Gwarantujemy: najlepsze oferty kredytów hipotecznych i gotówkowych w jednym miejscu, niezależne i bezstronne doradztwo finansowe, negocjacja indywidualnych warunków kredytu, szybsze kredyty dzięki dostępowi do uproszczonych procedur, profesjonalną obsługa Klienta, indywidualną opieka jednego doradcy. (147-364)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 600 663 188
Tel. +48 600 663 666
e-mail: mbuczynski@wgn.pl

Data publikacji: 22-03-2016
Print Friendly, PDF & Email