Apartament w Gdyni

Do sprzedaży niezwykle ekskluzywny apartament zaprojektowany przez znane studio architektoniczne. Apartament składa się z 3 pokoi i położony jest na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w centrum miasta. Cena – 695 000 zł.
Koncepcja wykończenia oparta została o przyjazne i ciepłe wzorce skandynawskie, łączące w sobie przestronność i funkcjonalność. Apartament jest w pełni wykończony w wysokiej jakości materiałach i sprzęcie oraz nowoczesnym umeblowaniu, jest gotowy do zamieszkania.

Rozkład pokoi:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– 2 sypialnie

– wc

– garderoba

– przedpokój

Dużą wagę przy aranżacji wnętrza pełni nastrojowe oświetlenie led i pośrednie. Apartament mieści się w nowej kamienicy – stanowiącej tzw. plombę w zabudowie z lat 20 i 30 – ma gdyński klimat – nie jest to osiedle mieszkaniowe – sypialnia. Projekt kamienicy wykonało renomowane studio Arch-Deco doskonale wkomponowując nową kamienicę w pierzeję kamienic, nawiązując do gdyńskiego stylu modernistycznego. Miejsce doskonale skomunikowanie, centra handlowe, kulturalne, usługi, edukacja, komunikacja, plaża – w zasięgu ręki. W budynku jest winda zjeżdżająca do hali garażowej. Dodatkowy i rzadki atut apartamentu w centrum miasta to DWA wygodne miejsca postojowe i komórka lokatorska – płatne dodatkowo 40.000,-PLN. Unikatowa nieruchomość na gdyńskim rynku. Zapraszamy na prezentację. (059-2580)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 58 717 28 84

Tel. +48 510-021-261

e-mail: gdynia@wgn.pl

Data publikacji: 20-01-2016
Print Friendly, PDF & Email