na zdjęciu fragment salonu oraz aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie na sprzedaż w Częstochowie

Apartament w Częstochowie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 52 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1969 roku, w Częstochowie, w dzielnicy Raków (woj. śląskie) za cenę 200 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.
Do najważniejszych zalet apartamentu należą: luksusowe wnętrze, dobrej jakości materiały wykończeniowe, cicha i spokojna okolica, położenie z dala od głównej drogi oraz bliskość komunikacji miejskiej.

Apartament znajduje się w budynku, który niedawno został zmodernizowany, ocieplony i odświeżony. Ponadto wytyczono wiele nowych miejsc parkingowych, zaaranżowano plac rekreacyjno-sportowy dla osób starszych, a także ogród zabaw dla dzieci.

Rozkład pokoi w apartamencie przedstawia się następująco: salon + pokój + kuchnia + przedpokój + łazienka + garderoba. Apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem parkingowym. Ogrzewanie miejskie. Zakup lub najem apartamentu przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena oraz elastyczne podejście. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, a także wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów. (188-94)

Kontakt:
e-mail: m.pietryka@wgn.pl
tel. +48 883 377 573

Data publikacji: 31-12-2016
Print Friendly, PDF & Email