Apartament w Chorzowie, Klimzowiec

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 4-pokojowy o powierzchni 84 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Klimzowiec, w Chorzowie (woj. śląskie) za cenę 499 000 zł. Świetna lokalizacja.
Rozkład pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + przedpokój + garderoba.

Dodatkowo taras, okna balkonowe drewniane, drzwi firmy Dierre z systemem otwierania na linie papilarne, w budynku zamontowano panele słoneczne, które dogrzewają wodę oraz dają ciepło do grzejników, teren ogrodzony, zamykany z wideodomofonem i automatyczną bramą wjazdową, miejsce postojowe oraz garaż (garaż za dopłatą do ceny mieszkania). Możliwość pozostawienia mieszkania.  Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-9112)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 559 881

e-mail: m.syslo@wgn.pl

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 05-01-2015
Print Friendly, PDF & Email