na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Chorzowie

Apartament w Chorzowie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 90,3 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Chorzowie (woj. śląskie) za cenę 634 000 zł.
Apartament adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Apartament niezwykle przestronny i nowoczesny. Apartament składa się z:
– salonu
– taras
– aneks kuchenny
– jadalnia
– 2 sypialnie
– garderoba
– przedpokój
– łazienka z wc

Apartament znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – spokojna okolica, zadbana, niska zabudowa, dużo zieleni. Ponadto blisko markety, sklepy, punkty usługowo-handlowe, poczta, stacja benzynowa, bankomat, bank, apteka, przychodnie, plac zabaw, przedszkole, szkoły, boiska sportowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec PKP. Apartament z przynależnym garażem.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Sosnowiec, ul Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1611)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364

Data publikacji: 29-10-2016
Print Friendly, PDF & Email