zdjęcie przedstawia salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w centrum Szczecina

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 106,49 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1936 roku, w centrum Szczecina za cenę 379 000 zł.
Apartament doskonały dla osób szukających dużych przestrzeni, odrestaurowanych kamienic, które posiadają swoją historię i pokazują charakter miasta sprzed lat. Doskonale nadaje się na prywatny apartament w samym sercu miasta.

Apartament jasny, widny, słoneczny i niezwykle przestronny.
Apartament rozkładowy:
– salon
– pokój
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz

Apartament wysoki, sufity na wysokości 3,30 m (jedynie korytarz z sufitem podwieszanym ma wysokość 2,51 m). Okna plastikowe. Prestiżowa lokalizacja – blisko centrum handlowe, Aleja Fontann, placówki oświatowe, przystanki komunikacji miejskiej. Zachęcam do obejrzenia apartamentu i ocenienia jego niewątpliwych atutów.

Nad apartamentem znajduje się strych, który przyszły właściciel może wykupić od wspólnoty i stworzyć mieszkanie dwupoziomowe lub zagospodarować go w dowolny sposób. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (182-126)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 886 551 193

Data publikacji: 09-08-2016
Print Friendly, PDF & Email