zdjęcie przedstawia hall przy wejściu do apartamentu na sprzedaż w Bydgoszczy

Apartament w Bydgoszczy

Do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 90,70 m2 położony na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, na os. Paryskim, w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 562 340 zł.
Ceny jak u dewelopera. Pow. użytkowa: 90,70 m2. Pow. pomieszczeń netto: 88,47 m2

Rozkład pokoi:

salon

– aneks kuchenny

– 2 pokoje

– garderoba

– pomieszczenie gospodarcze

– balkon

Piwnica w cenie apartamentu. Miejsce parkingowe: 33 000 zł brutto. Kupujący zwolniony z prowizji i podatku PCC do Urzędu Skarbowego. Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, w eleganckim budynku? ta oferta może Cię zainteresować. Osiedle Paryskie to doskonała lokalizacja dla osób chcących mieszkać blisko Centrum. Wysoki standard wykończenia budynku, klasycystyczna forma, wyraźnie zaznaczone kamienne kolumny, dekoracyjne podziały pionowe i poziome tynku. Szeroka klatka schodowa z granitowymi posadzkami i galeriowym oświetleniem spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Zespół apartamentowców usytuowanych na terenie zamkniętym, monitorowanym z pełnym zagospodarowaniem terenu. Doskonałym uzupełnieniem są elementy małej architektury, w tym alejki pełne starannie zaprojektowanej zieleni. Apartament deweloperski. Balustrada balkonu stylizowana, stalowa. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Miejsce parkingowe 33 000 zł brutto Windy prowadzące z poziomu garażu do ostatniego piętra, z możliwością przywołania windy z mieszkania na wskazane piętro. Zielone dziedzińce. Stylowe ogrodzenie. Nowoczesne technologie takie jak: światłowody, wideo domofony, podgląd monitoringu w TV. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i umów się na prezentacje nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (161-253)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 531 110 865

e-mail: kinga.guzik@wgn.pl

Data publikacji: 11-02-2016
Print Friendly, PDF & Email