zdjęcie przedstawia apartamentowiec z zewnątrz, w którym znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament w Bolesławcu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży (4 pokoje) o powierzchni 75,90 m2 położony na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 246 675 zł.
Prestiżowa lokalizacja. Wyjątkowo atrakcyjny apartament dla osób ceniących sobie wygodę komunikacji i bliskość centrum.

Apartament składa się z: salonu + aneksu kuchennego + 3 sypialni + łazienki + garderoby + przedpokoju + balkon

Apartament bezczynszowy. Apartament z pięknym tarasem. Pełen stan deweloperski: instalacja C.O. z kotłem gazowym, instalacja elektryczna, instalacja antenowa, instalacja teleinformatyczna, wylewki podłogowe przygotowane pod płytki, panele. Centralne ogrzewanie zasilane dwu funkcyjnym piecem gazowym. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w łazience grzejnik drabinka.

Apartament z możliwością dokupienia indywidualnego miejsca parkingowego w podziemnym garażu w cenie 15 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Kupujący nie płaci prowizji. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-7303)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914

Data publikacji: 27-05-2016
Print Friendly, PDF & Email