zdjęcie prezentuje widok z salonu na aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Białymstoku

Apartament w Białymstoku na sprzedaż

Białystok, apartament do sprzedaży o powierzchni 85,04 m2 (4 pokoje) położony na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1991 roku, w Białymstoku za cenę 348 500 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów. Apartament przeszedł generalny remont. Obecnie jest wyposażony w standardzie „pod klucz”, czyli z pełnym umeblowaniem, wyposażeniem etc. Dodatkowo korzystano wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– balkon
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój

Apartament do sprzedaży wraz ze stosunkowo dużą piwnicą. Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod klatką. Okolica zagospodarowana, zadbana, wyposażona w bogatą infrastrukturę, dogodna pod względem komunikacyjnym i rekreacyjnym.

Apartament znajduje się nieopodal sklepów, supermarketów znanych marek, zakładów handlowo-usługowych, pizzerii, bazaru, przychodni lekarskich, aptek, centrum fitnessu, szkoły i przedszkola. Obok dużo zieleni (Las Turczyński). Osiedle spokojne i przyjazne, zamieszkałe w większości przez młodych ludzi. Zapraszamy na prezentację oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-1385)

Kontakt:
e-mail: m.debowska@wgn.pl
Tel. +48 85 661 00 72
Tel. +48 720 860 333

Data publikacji: 05-02-2017
Print Friendly, PDF & Email