na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Białymstoku

Apartament w Białymstoku

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 76,60 m2 (3 pokoje) mieszczący się na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w Białymstoku (woj. podlaskie) za cenę 399 000 zł.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salonu + kuchni + 2 sypialni + przedpokoju + łazienki + balkonu. Gwarancją bezpieczeństwa dla mieszkańców jest zamontowana instalacja alarmowa. Na klatce tylko osiem lokali, co gwarantuje ciszę i spokój w apartamencie. Apartament wraz z przynależną piwnicą.

W apartamencie salon połączono z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie z możliwością przerobienia na trzy. Łazienka wyposażona w wannę i prysznic. Przedpokój przestronny z dużą szafą, lustrem, podręcznym wieszakiem na ubrania i buty. Duża sypialnia z podwójnym łóżkiem na antresoli, 2 oknami. Jest możliwość podzielenia pokoju na dwa mniejsze, tak jak było w projekcie pierwotnym. Mniejsza sypialnia z jednym oknem. Łazienka i kuchnia z oknem.

Apartament znajduje się w dogodnej lokalizacji – nieopodal znajdują się sklepy spożywcze znanych marek, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, poczta, kościół oraz przystanki zbiorowej komunikacji miejskiej. (131-1356)

Kontakt:
e-mail: m.debowska@wgn.pl
Tel. +48 85 661 00 72
Tel. +48 720 860 333

Data publikacji: 25-01-2017
Print Friendly, PDF & Email